KAĞITHANE OFİS PARK'TA BÖLÜMSÜZ ALANLAR

Kiralık Ofis İş Yeri 10,000 TL 750 m² Oda / Bölme: 1

İstanbul / Kağıthane / Gürsel Mah.

A SINIFI OFİS KOMPLEKSİ OLARAK TASARLANAN VE HER TÜRLÜ KONFORU BARINDIRAN KÂĞITHANE TEKFEN OFİS PARK, ORTAK BİR AVLU ETRAFINDA AZ KATLI BİNALARDAN OLUŞUYOR.

HER BİRİ FARKLI MİMARİ PLANLARIYLA AYRIŞAN 9 BİNA HEM BAĞIMSIZ BİRER KİMLİĞE SAHİP,HEM DE CAM KÖPRÜLERLE BİRBİRİNE BAĞLANARAK ESNEK BİR KULLANIM SUNUYOR.

4.30 M YÜKSEKLİĞİNDEKİ OFİS KATLARI,8 KATI GEÇMEYEN BLOKLARI, GENİŞ VE AÇILABİLEN PENCERELERİ İLE TÜRKİYE'NİN İLK YEŞİL OFİS PARKI.

KÂĞITHANE OFİS PARK'TA TEMİZLİK, GÜVENLİK, CATERING, MUHASEBE VE POSTA HİZMETLERİ TEKFEN SERVİCES TARAFINDAN KOORDİNE EDİLİYOR.
PROJE BİLGİLERİ, PROJENİN KONSEPTİ VE MİMARİ PROJELERİ EMRE AROLAT TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR.


KAPALI ALANDA OTURMA DÜZENİ; 300 KİŞİ, AÇIK TERASTA İSE 200 KİŞİ KAPASİTELİ KAFETERYA YER ALMAKTADIR.

KAFETERYA KATINDA HER BİRİ KENDİ İÇİNDE DEKORASYONLU 10 - 14 KİŞİLİK 3 ADET ÖZEL YEMEK ODASI, AYRICA AYNI BÖLÜMDE 18 VE 30 KİŞİLİK 2 ADET TOPLANTI ODASI BULUNMAKTADIR.

KAPALI OTOPARK TOPLAM ARAÇ YERİ 529 ADETTİR.OFİSLERE HER 100 M2 İÇİN 1 ARAÇ OTOPARK YERİ TAHSİS EDİLMEKTE OLUP,TALEBE BAĞLI OLARAK KAPASİTE YÜKSELTİLEBİLMEKTEDİR.

7 - 40 M2 ÇEŞİTLİ BÜYÜKLÜKLERDE DEPO ALANLARI BULUNMAKTADIR.

OFİS KATLARINDA DÖŞEME ÜSTÜNDEN DÖŞEME ÜSTÜNE OLAN KAT YÜKSEKLİĞİ 4.30M’DİR. OFİS İÇLERİNDE, YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME ÜSTÜNDEN TAVANDA KİRİŞ ALTINA KADAR TEMİZ YÜKSEKLİK 3.60 M'DİR.

İKLİMLENDİRME SİSTEMİ OLARAK TAZE HAVALI VE DÖRT BORULU FAN-COIL SİSTEMİ TERCİH EDİLMİŞTİR.

BİNA ENERJİ MERKEZİNDE TOPLAM 4800 KVA’LIK GÜÇ KAPASİTESİNDE KURU TİP TRAFO KULLANILACAKTIR.ELEKTRİK YÜKLERİNİN TAMAMI, JENERATÖR GRUPLARI İLE %100 YEDEKLENECEKTİR.

Ana Bilgi

Oda / Bölme1
Yapının DurumuSıfır
Kullanım DurumuBoş
Bulunduğu Kat3
IsıtmaMerkezi Sistem (Isı payı Ölçer)
Yakıt TipiDoğalgaz
İnşa Yılı2015

İç Özellikler

ADSL
Fiber İnternet
Klima

Konum

E5 e yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Minibüs Caddesine Yakin

Bina

Asansör
AKIN UZUNOĞLU
Yönetici Ortak
PARTNERS GAYRİMENKUL A.Ş.
İstiklal Caddesi
Beyoğlu / İstiklal
34430 İstanbul
+90 212-252 77 20

İlanın Yayınlandığı Siteler

İSTEB İSTANBUL EMLAK BROKERLERİ KULUBÜ Kiralık İş Yeri Ofis KAĞITHANE OFİS PARK'TA BÖLÜMSÜZ ALANLAR İstanbul Kağıthane Kağıthane Gürsel Mah. 10,000 TL İSTEB İSTANBUL EMLAK BROKERLERİ KULUBÜ,,kagithane,ofis,park'ta,bolumsuz,alanlar,istanbul,kagithane,kagithane,gursel,mah,is,yeri,ofis,kiralik, İSTEB İSTANBUL EMLAK BROKERLERİ KULUBÜ KAĞITHANE OFİS PARK'TA BÖLÜMSÜZ ALANLAR İstanbul Kağıthane Kağıthane Gürsel Mah. İş Yeri Ofis Kiralık