ZONGULDAK MERKEZİN EN ÖZEL BİNASI

Satılık Plaza Katı İş Yeri 4,500,000 TL 1,000 m² / (Net) 1,000 m² Oda / Bölme: 1

Zonguldak / Merkez / İkincimakas / Karaman, Kilimli, Muslu, Rüzga

Tasarımı ve kullanışlılığı ile dikkat çeken, ana cadde üzerinde, yerden tavana cam cepheli, müstakil jeneratörlü köşe bina.

Hem çelik hem betonarme olarak son yönetmeliklere uygun şekilde inşa edilmiş binamızda yangın merdiveni, geniş asansör, granit giriş ve kat holleri, özel tasarım led sarkıt aydınlatmalar gibi teknik ve estetik mimari özellikler bulunmaktadır.

Gıda sektöründe faaliyet göstermeyi amaçlayan firmalar için bodrumdan çatıya kadar uzanan, her katta içinden teknik personel girecek kadar büyük müdahale kapağı bulunan büyük şaftı ile her amaca uygun bir binadır. Özel yalıtıma sahip, ısıtma soğutma tertibatlı bodrumda olası su problemleri için wilo marka dalgıç pompa, çatıda bütün binaya yetecek güçte müstakil jeneratör gibi büyük plazalarda aranan altyapı özelliklerine sahiptir.

Çatı katında motorlu tenteli kafeterya alanı, terası, mutfağı, odası ile bağımsız bir mekan olmaya müsait bir çatı katı bulunmaktadır.

Tüm bina multi sistem klima ile donatılmış olup, her katın dış ünitesi yangın merdiveni holünde tam kapasite çalışmaktadır.

Ana Bilgi

Oda / Bölme1
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuKiracılı
IsıtmaKlima
İnşa Yılı2015
Krediye UygunEvet

İç Özellikler

Isıcam
Mutfak Dogalgaz
Panjur
Klima

Konum

Cadde üzerinde
Caddeye Yakin
Toplu Ulaşıma Yakın

Çevre Bilgisi

Hastane (Sağlık Tesisi)
Kuaför & Güzellik Merkezi

Bina

Asansör
Jeneratör
Kablo TV-Uydu
Yangın Merdiveni
FATİH KAHRAMAN
Gayrimenkul Danışmanı
PARTNERS GAYRİMENKUL A.Ş.
İstiklal Caddesi
Beyoğlu / İstiklal
34430 İstanbul
+90 212-252 77 20

İlanın Yayınlandığı Siteler

İSTEB İSTANBUL EMLAK BROKERLERİ KULUBÜ Satılık İş Yeri Plaza Katı ZONGULDAK MERKEZİN EN ÖZEL BİNASI Zonguldak Merkez İkincimakas Karaman, Kilimli, Muslu, Rüzga 4,500,000 TL İSTEB İSTANBUL EMLAK BROKERLERİ KULUBÜ,,zonguldak,merkezin,en,ozel,binasi,zonguldak,merkez,ikincimakas,karaman,kilimli,muslu,ruzga,is,yeri,plaza,kati,satilik, İSTEB İSTANBUL EMLAK BROKERLERİ KULUBÜ ZONGULDAK MERKEZİN EN ÖZEL BİNASI Zonguldak Merkez İkincimakas Karaman, Kilimli, Muslu, Rüzga İş Yeri Plaza Katı Satılık